Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв скерував власникам ділянок біля облмуздрамтеатру листи, щоб зберегти територію для громадського простору

4 місяці ago admin 0

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв скерував листи власникам земельних ділянок біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. Братів Шерегіїв Івану Тегзі та Володимиру Юрсі про те, що рішенням сесії міської ради від 26 червня цього року №1140 вирішено викупити усі 3 земельні ділянки, продані їм за однієї із попередніх каденцій у провулку Мостовому.

Міський голова звертає увагу, що ці земельні ділянки мають високу культурну та соціальну цінність для мешканців та гостей Ужгорода, які хочуть зберегти зелені зони у центральній частині міста.

З метою створення біля театру громадського простору, викуп відбуватиметься за ціною, не нижче висновку експертної оцінки вартості ділянок, водночас, міська рада готова розглянути також інші варіанти умов викупу. Власникам пропонують у місячний термін повідомити Ужгородську міську раду про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу цієї важливої для громади міста території.

1 of 2