"Шерегіївці" днями завершать 72-ий театральний сезон – дитячою прем’єрою

6 років ago admin 0

leopoldНа завершення театрального сезону Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв запрошує 6 липня о 18.30 на другий показ своєї нової вистави “Same time, next year” (“Наступного року в цей же час”) за п’єсою американського драматурга Бернарда Слейда. Нова робота режисера Михайла Фіщенка припала до смаку ужгородцям. Чимало шанувальників театрального мистецтва назвали її найкращою постановкою на малій сцені.

В неділю ж, 8 липня, відбудеться закриття 72-го театрального сезону: о 12.00 на малечу та батьків чекає прем’єра казки “День народження кота Леопольда” за твором Аркадія Хайта. Постановку веселої історії про інтелігентного кота та злих мишенят здійснив відомий режисер Олександр Саркісьянц.

А о 18.00 “шерегіївці” покажуть драму “Крок від любові” за п’єсою Михайла Старицького “Циганка Аза” в постановці заслуженого артиста України Василя Шершуна.

Однак актори найбільшого театру області й на цьому не прощаються зі своїми шанувальниками: 10 липня о 16.00 на площі перед центральним входом до театру відбудеться благодійний концерт зі збору коштів для операції на серці актору Тарасу Гамазі.