Пільги, субсидії, матеріальна допомога, ремонти і земельні ділянки – питання, з якими ужгородці зверталися на прийомі міського голови Богдана Андріїва

4 місяці ago admin 0

Понад 60 ужгородців побували сьогодні на прийомі у міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, їхні звернення стосувалися чотирьох десятків питань.

Найбільше було прохань про матеріальну допомогу, насамперед на лікування. Зверталися також щодо отримання земельних ділянок і поліпшення житла, у тому числі й мешканці гуртожитків. Також традиційно було чимало питань про ремонти – дахів та підвалів багатоповерхівок. Мешканці однієї з вулиць, де приватні житлові будинки, попросили допомогти з асфальтуванням – деякі попередні для цього роботи вже зроблено їхніми силами.

Кілька звернень також стосувалися питань пільг і субсидій – як відомо, останнім часом щодо допомоги держави в оплаті комунальних послуг відбулося чимало змін.

Уже традиційно Богдан Євстафійович проводив прийом громадян, залучивши своїх заступників Ігоря Фартушка,

Василя Гомоная, керуючого справами виконкому Олену Макару та керівників кількох структурних підрозділів – для швидшого вирішення питань, мешканців міста.

1 of 15