Дрова на Березнянщині не подорожчали

6 років ago admin 0
У районній раді відбулася нарада з головами селищної і сільських рад. На ній йшлося про стан заготівлі паливних дров бюджетними установами та населенням; про виділення лімітів на заготівлю дикоростучих плодів і ягід; про планування органами місцевого самоврядування доходів і зборів на наступний рік; про організацію проведення ІІІ відкритого районного фестивалю народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок”.
 
Інформацію про виділення лімітів на заготівлю дров та дикоростучих плодів і ягід у населених пунктах району зробила директор ДП « Великоберезнянське лісове господарство» Ольга Олень. Вона назвала цифри можливого продажу дров підрозділами підприємства, наголосивши на важливості оперативної реакції у цій справі органів місцевого самоврядування та керівництва бюджетних колективів. Пообіцяла, що освітні, медичні установи та заклади культури будуть забезпечені достатньою кількістю лісових дров. Принагідно керівник найбільшого лісового підприємства району повідомила, що ціни на дрова цього року залишаються на рівні минулорічних: за один кубометр для установ – 750 гривень, для населення – 420 гривень. Про дозволи на самозаготівлю громадянам не може йти мови.
 
Опісля Ольга Олень нагадала, що завдання із збирання березового соку та чорниць уже виконане, залишилася заготівля грибів та деяких інших дикоростучих плодів.
 
Керівнику держлісгоспу присутні поставили низку запитань щодо умов закупівлі дров у підрозділах підприємства, на які отримали вичерпні відповіді.

У районній раді відбулася нарада з головами селищної і сільських рад. На ній йшлося про стан заготівлі паливних дров бюджетними установами та населенням; про виділення лімітів на […]