Пішли на таран: у Тересві відбулися НП з лісівниками

3 роки ago admin 0
У Тересві під час рейду працівники державної лісової охорони отримали травми через те, що лісокрадії протаранили їх авто.
Сьогодні вночі приблизно о 3-й годині працівники державної лісової охорони ДП «Тячівське ЛГ» в смт. Тересва під час рейду виявили лісопорушників.
Так в обході №7 кварталу 33 Тернівського лісництва працівники державної лісової охорони виявили лісопорушників на транспортному засобі марки JEEP темного кольору. Сам транспортний засіб слугував причепом, на якому транспортувалася незаконно заготовлена деревина породи дуб. Одразу після виявлення лісопорушення майстром лісу Іваном Токарем було повідомлено у відділ поліції та викликано слідчо-оперативну групу для затримання лісопорушників.
Директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк розповідає:
«Сьогодні вночі у Тересві відбулися НП з лісівниками. Втікаючи крадії лісу пішли на таран. Внаслідок НП автівку старшого майстра пошкоджено. Окрім того, на авто нашого працівника залишилися уламки бампера нападника – власника т/з, що підтверджується фотосвітлинами та рапортами працівників держлісгоспу. Ми вже звернулися до правоохоронних органів і просимо провести розслідування по даному факту, визначити невідомих осіб та притягнути їх до відповідальності».
«Ми будемо боротися зі злочинцями й надалі та не дозволимо розкрадати національне багатство. Кожен повинен відповідати за скоєний злочин по всім статтям чинного законодавства Україні», – додала Наталія Іванівна.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

У Тересві під час рейду працівники державної лісової охорони отримали травми через те, що лісокрадії протаранили їх авто. Сьогодні вночі приблизно о 3-й годині працівники державної […]