Атракціони у Виноградові до експлуатації готові

4 роки ago admin 0

Такого висновку дійшов головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Попович після проведення планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки приватним підприємцем з Виноградова під час експлуатації та утримання стаціонарних атракціонів.  Мета цієї перевірки – унеможливлення травмування відвідувачів. Адже в Україні відомо чимало випадків, коли дитячий відпочинок у парку розваг мав сумні наслідки.

Виноградівські атракціони встановлені порівняно недавно. Особливою популярністю у відвідувачів користується колесо огляду, що належить до об’єктів підвищеної небезпеки. Тому увага до нього з боку перевіряючого була особливо прискіпливою. 

За словами посадовця Управління Держпраці, у ході перевірки виявлено лише незначні недоліки в роботі підприємства, яке обслуговує атракціони. В основному вони стосувалися помилок у ведені журналу інструктажів та  не проведення деяких видів інструктажів з персоналом; відсутності біля окремих атракціонів інформації для відвідувачів про правила безпечної поведінки та інші. Відрадно, що на момент завершення перевірки усі виявлені порушення були усунуті.