Іршавщина спільно із здравницею «Боржава» радо запрошує 23-24 червня в село Лисичево

3 роки ago admin 0
    altВсім відомо, що Закарпаття – це чарівний куточок з неймовірною природою та цілющими джерелами. Силу термальних та мінеральних вод використовують в своїй практиці з лікувальною метою місцеві санаторно-курортні заклади. Санаторій «Боржава» застосовує виключно сертифіковані води «Олегівська», «Боржавська», «Кушницька». Ефективність лікування неодноразово доведена успішними історіями виліковування від хронічних захворювань травної, серцево-судинної, опорно-рухової, нервової систем. Крім пиття мінеральної води для відпочиваючих складають індивідуальні програми реабілітації з використанням лікувальних ван, душу, грязевих аплікацій, іпотерапії, фізіотерапевтичних процедур, занять із ЛФК.
Проте керівництво бальнеологічного курорту «Боржава» зацікавлене не лише в оздоровленні своїх гостей, але і в організації цікавого та активного відпочинку для них. Саме це спонукало взяти участь в організації щорічного дійства – «Гамора».

Іршавщина спільно із здравницею «Боржава» радо запрошує 23-24 червня в село Лисичево на грандіозний фестиваль ковальського мистецтва. На території музею-кузні відбудуться майстер-класи зі створення виробів із заліза, глини, фольклорні виступи народних колективів завдяки офіційному спонсору – санаторію «Боржава». Для всіх бажаючих будуть проводитися дегустація закарпатських вин та неординарних колоритних страв. На завершення вечора для гостей виступлять стронгмени спільно із Василем Вірастюком, байкер клуб «Angels Ukraine» та незабутнє файер-шоу. Екстремали зможуть взяти участь у сходженні на гору «Кук».

   Отримайте незабутні враження та чудовий відпочинок спільно із санаторієм «Боржава»!