Вітаємо Валентина Фречку з перемогою на олімпіаді в США!

3 роки ago admin 0

fre4kis fes

11-класник Сокирницької школи, що на Хустщині, виборов золоту медаль Genius Olimpiad 2018, яка офіційно завершилася цієї ночі та тривала останні 3 дні на базі State University of New York at Oswego.

 

Цьогоріч олімпіада проходила в 5 дисциплінах, в тому числі з робототехніки. Податися на неї міг будь хто бажаючий за відповідним критеріями з будь якого куточку світу. Щороку ця олімпіада збирає винахідників з різних країн і претендує на статус одного з головних конкурсів винахідників у світі.

За підсумками цьогорічного конкурсу Вадентин Фречка із Закарпаття, який вже встиг стати зіркою-генієм в Україні, здобув відразу 2 відзнаки – золоту медаль у дисципліна “Наука”, а також окрему спеціальну відзнаку олімпіади, яких вручили тільки 2 – ще одну Афраг Афтабу з США.

Ця відзнака передбачає додаткові призи, в тому числі стипендію на навчання в університеті США.

Окрім Валентина Фречки золоту медаль на цій олімпіаді також отримали чимало 10% учасників, і серед них ще 2 українців – Катерина Малкіна також у дисципліні “Наука”, а також Степан Нетудихатко та Микита Фурман у дисципліні “Короткометражка”.

Зауважимо, що Валентин Фречка зі своїм винаходом, як створювати папір з опалого листя, вже здобув низку відзнак та нагород, як всередині країни, так і на міжнародних конкурсах.

За матеріалами сайту Mukachevo.net