Богдан Андріїв відвідав інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

3 роки ago admin 0

Міський голова Богдан Андріїв побував сьогодні в інклюзивно-ресурсному центрі для дітей з особливими освітніми потребами на вул.8 Березня, 46, поспілкувався з педагогами.

За словами керівника центру Ірини Кремінської, наразі 47 дітей пройшли діагностику, під час якої педагоги визначають рівень інтелектуального, мовного та фізичного розвитку. На кожну дитину розробляють програму з висновками, її потім віддають батькам, котрі, у свою чергу, передають ці висновки у дитсадки чи школи, які відвідують діти, там складають навчальні плани на кожну дитину. Із дітьми, які не відвідують навчальні заклади, займаються у центрі, щодня це 10-15 дітей.

Ірина Миколаївна розповіла, щоцентр забезпечує корекційний супровід усіх дітей, які звертаються, у закладу ж є потреба у кваліфікованих кадрах: логопедах, сурдо-, тифло- та олігофренопедагогах, конкурс на вакантні посади відкритий.

Після відвідин інклюзивно-ресурсного центру Богдан Андріїв поспілкувався з вихованцями медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» та передав їм квитки, з якими вони можуть переглянути виступи циркових артистів.

1 of 7