Начальник поліції Мукачівщини спілкувався з мешканцями району

6 років ago admin 0

З жителями сіл Серне та Баркасово Мукачівського району на виїзному прийомі громадян спілкувався начальник Мукачівського відділення поліції Юрій Огняник та голова районної держадміністрації Сергій Гайдай.

У сільській раді с.Серне Мукачівського району начальник поліції району та голова районної адміністрації провели виїзний прийом громадян. Керівник поліції району спілкувався з мешканцями угорськомовних сіл – Серне та Баркасово.

Під час зустрічі селяни піднімали питання безпеки, правопорядку та благоустрою на вулицях їхніх населених пунктів. Мешканець с.Серне просив звернути увагу груп реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів на профілактику крадіжок та інших майнових злочинів, які вчиняються їхніми ж односельчанами. Також голова села Олександр Жидик обговорив з начальником відділення Юрієм Огняником питання покращення співпраці громадського формування, яке діє при сільській раді, з поліцією, щодо спільних нічних патрулювань та забезпечення охорони громадського порядку.

Усі звернення громадян, які стосувались роботи правоохоронного органу, були розглянуті начальником відділення та прийняті відповідні рішення.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області