Село Невицьке відібрали до 20-ки півфіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2018"

7 років ago admin 0

Закарпатське Невицьке відібрали до 20-ки півфіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу

Обрано 20-ку півфіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018», який організовано онлайн-ресурсом AgroPortal.ua.

Зокрема, від сьогодні розпочинається ІІ етап конкурсу. Так, з 7 по 20 травня 20-ка найкращих сіл-претендентів мають надіслати свої бізнес-плани, які сприятимуть розвитку їхнього села, до редакції видання, серед яких члени Експертної ради оберуть 10-ку фіналістів.

До 20-ки фіналістів включено також і село Невицьке Ужгородського району, що на Закарпатті.

На реалізацію бізнес-плану переможець отримає 100 тис. грн, друге та третє місця – по 25 тис. грн. Переможці будуть визначені до Дня незалежності України шляхом онлайн-голосування, яке проходитиме з 16 липня по 16 серпня 2018 р. Окрім того, кожен член Експертної ради конкурсу виставить оцінки селам-конкурсантам. При підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки Експертної ради будуть зведені до єдиної шкали.

Також представник села-переможця отримає можливість взяти участь у одній з спеціалізованих поїздок проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», яка проходитиме в Німеччині. Одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу привабити туристів атмосферою Голландії. Посольство Франції в Україні, яке підтримує конкурс, повідомить про свою номінацію для конкурсантів згодом. 

Довідка

Конкурс «Неймовірні села України 2018» проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об’єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Формат конкурсу у 2018 р. передбачає відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій.