Епідситуація в Закарпатті за минулий тиждень: жодного випадку кору та 3 489 гострих респіраторних інфекцій

7 років ago admin 0


На 4,6 відсотки зменшилась кількість звернень до закладів охорони здоров'я за минулий тиждень з приводу гострих респіраторних інфекцій. За словами обласного епідеміолога Вікторії Тимчик до медзакладів звернулось 3 489 осіб, показник захворюваності становить 277 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче епідемічного рівня на 35,4%.


В Ужгороді та Мукачеві показник захворюваності становить відповідно 547 та 489 на 100 тис. населення, у Виноградівському – 400 на 100 тис.нас. До порогових рівнів наблизилася захворюваність в м.Мукачеві та Берегівському районах.


Серед захворілих (66,5%) більшість – діти до 17 років (2354 випадків) та 33,5% дорослі (1135 випадків). На стаціонарне лікування госпіталізовано 66 осіб (1,9%), з яких переважна кількість – діти віком до 4 років (59 % від усіх госпіталізованих). Проти грипу вакциновано 1160 осіб.


Жодного нового випадку кору в області не зареєстровано.


З початку 2019 року в області зареєстровано 2 378 випадків кору, показник 189,2 на 100 тисяч населення. Серед захворілих 1 521 дитина до 17 років (64%) та 857 дорослих (36%).


???? Нагадуємо в усіх медзакладах області є ВСІ вакцини відповідно до Національного календаря щеплень. Захистіть себе в своїх дітей від небезпечних хвороб! Наразі планові щеплення зробили тільки 53,5 відсотки закарпатців.


 


 

    Подiбнi новини

    За перші 9 днів Нового року на кір в Закарпатті захворіло 256 чоловік!

    admin 7 років ago
    За останній тиждень (з 03.01. по 09.01.2019 року) зареєстровано 116 випадків кору, що на 17% менше ніж попереднього тижня (116  проти 140 випадків). В структурі захворілих діти до 17... Читати далi

    Горомадське обговорення. Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання створення госпітальних округів»

    admin 7 років ago
      Відповідно до частини одинадцятої статті 35-2 Основ законодавства України про охорону здоров’я Кабінет Міністрів України : 1. Затвердити такі, що додаються: Порядок створення госпітальних округів; Типове положення про госпітальну... Читати далi

    За 27 медичних послуг заплатить держава

    admin 7 років ago
    . Директор департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров детально проаналізувала готовність медзакладів до роботи в рамках Програми медичних гарантій 2020 (далі ПМГ-2020 ). Зокрема, детально зупинилась на тому, що поряд... Читати далi

    Брифінг по ситуації в області на 03.03.2020

    admin 6 років ago
    Коментарі: в.о.голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка, директора департаменту охорони здоров'я Єлизавети Біров, директора департаменту освіти і науки Ганни Сопкової, директора Закарпатського обласного лабораторного Центру МОЗ України Галини Сітник.   Читати далi