Як отримати компенсацію за працевлаштування молоді: умови програми
2 дні ago admin 0
Роботодавці, які наймають молодих спеціалістів, можуть отримати компенсацію витрат. Ці ініціативи спрямовані на зменшення витрат бізнесу та одночасно створення можливостей для молоді здобути перший професійний досвід.
Про це повідомили у Державній службі зайнятості.
Як отримати компенсацію
У відомстві зазначають, від початку року вже близько 700 роботодавців скористалися запропонованою компенсаційною підтримкою.
Також майже 800 молодих українців було працевлаштовано в рамках цієї програми.
Умови для отримання компенсації
Компенсація надається роботодавцям за працевлаштування молоді віком до 25 років зі страховим стажем до 1 року.
Компенсація надається роботодавцям за працевлаштування молоді віком до 35 років — на перше робоче місце.
Працевлаштування має відбуватися за направленням центру зайнятості, що підтверджує реєстрацію молодої особи як безробітного.
Тривалість працевлаштування - 1 рік.
Компенсація витрат відбувається кожен непарний місяць роботи працевлаштованої людини (тобто у перший, третій, п’ятий, сьомий, дев’ятий, одинадцятий місяці). Максимальна тривалість виплати компенсації роботодавцю — півроку.
Роботодавець отримує компенсацію у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, що значно знижує витрати на оплату праці на початкових етапах трудових відносин.
Подати заяву потрібно протягом 2 місяців із дня працевлаштування.
Як подати документи:
- особисто звернутися в центр зайнятості за місцем провадження діяльності роботодавця;
- через електронний кабінет роботодавця з накладенням електронного підпису;
- електронною поштою із накладенням електронного підпису.
«Компенсація частини заробітної плати молодих працівників є ефективним інструментом, що допомагає зменшити фінансове навантаження на роботодавця на початковому етапі співпраці», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що для малого та середнього бізнесу це може стати додатковим стимулом для розширення команди та створення нових робочих місць, що, у свою чергу, сприяє економічному зростанню.
Для молоді така підтримка — це мотивація офіційно працевлаштовуватися, що відкриває шлях до стабільної роботи та набуття першого професійного досвіду.
Джерело @
Finance.ua