Учні Нижньостуденівської гімназії долучилися до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ
5 місяців ago admin 0
У Нижньостуденівській гімназії Пилипецької сільської ради Закарпатської області, що налічує 72 учні, долучилися до важливої справи – допомоги українській армії.
“Посильна допомога військовим”
Як розповіла директорка закладу Світлана Василівна Юраш у своєму пості у Фейсбуці: “Учні нашого закладу освіти долучились до плетіння маскувальної сітки для наших захисників. Війна продовжується, а воїнам потрібна посильна допомога”.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429814942_922118199491494_2802849124839357353_n-700x394.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429817380_922118236158157_7076425323400710233_n-700x394.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428656092_922118299491484_9142863289281730111_n-700x394.jpg)
“Кожен намагався сплести свій клаптик сітки для захисту людей і техніки”
За її словами, діти з розумінням поставилися до цього завдання. Кожен учень намагався сплести свій клаптик сітки, щоб захистити військових та техніку. Кожен клас зібрав стрічки тканини, які потім дитячими руками були вплетені у маскувальну сітку.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/409036063_922118079491506_9180054394064918664_n-700x394.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/409054569_922118126158168_7543261669439289489_n-700x394.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/409047661_922118159491498_5160260004286158536_n-700x525.jpg)
“Дякуємо учням та батькам за розуміння та підтримку!”
Світлана Василівна висловила вдячність учням та їхнім батькам за розуміння та підтримку цієї ініціативи. “Разом ми – сила!”, – наголосила вона. І закликала: “Слава ЗСУ!”
Так учні невеликої закарпатської гімназії в черговий раз продемонстрували свою громадянську позицію та бажання допомогти захисникам України у їхній нелегкій боротьбі.