Про прийом заяв на отримання компенсації за житлово-комунальні послуги за грудень

1 рік ago admin 0

❗️ Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради повідомляє, що прийом заяв на ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ за житлово-комунальні послуги за ГРУДЕНЬ від осіб, які безкоштовно розмістили ВПО, відбуватиметься в Ужгородській міськраді у кабінеті №105:

2-5 січня із 09:00 до 17:00, обідня перерва із 12:00 до 13:00;

6 січня – із 09:00 до 14:00, обідня перерва із 12:00 до 13:00.

При поданні заяви особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб (ВПО) пред’являє:
– документ, який посвідчує її особу (паспорт, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків, біометричний паспорт (закордонний) – за наявності);
– документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;
– реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховуватися кошти (UA_______);
– копії ДОВІДОК про взяття на облік ВПО (без довідок заяви не приймаються), а також копії документів розміщених ВПО (паспортів, ідентифікаційних номерів облікової картки платника податків, біометричних паспортів (закордонних) – за наявності, свідоцтва про народження дитини).

❗️ Документи прийматимуть відповідно до наказу Мінреінтеграції України від 30.11.2022 р. №280 (про зміни до Наказу № 75), яким затверджено перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій. З інших територій документи приймаються, якщо є довідки про те, що житло зруйноване або пошкоджене.