РСУ тимчасово обмежила доступ до публічної інформації про роботу судів!!!

4 роки ago admin 0


РСУ тимчасово обмежила доступ до публічної інформації про роботу судів!!

Рада суддів України на позачерговому засіданні, яке відбулося 25 березня, прийняла рішення про обмеження доступу до публічної інформації щодо діяльності судової влади до закінчення строку дії воєнного стану в Україні.

У РСУ наголосили, що через військову агресію росії «публічна інформація щодо діяльності органів державної влади, їхніх працівників, в тому числі щодо судів та органів системи правосуддя, може становити загрозу життю та здоров’ю суддів, працівників апарату судів, їхніх рідних і близьких, спричиняти злочини та бути загрозою національній безпеці». «Ми не можемо дозволити, щоб чутливою інформацією в системі правосуддя скористалися загарбники , зрадники та їхні поплічники», – зазначив голова РСУ Богдан Моніч.

Рада суддів України вирішила:

Усім судам України, Державній судовій адміністрації України, іншим установам системи правосуддя тимчасово відстрочити до закінчення строку дії воєнного стану в Україні надання відповідей на усі запити про публічну інформацію, які надійшли з початку введення воєнного стану в Україні – 24 лютого 2022 року.

У разі надходження запитів щодо надання буд-якої публічної інформації щодо діяльності судів та установ системи правосуддя – копію запитів негайно направляти Службі безпеки України для ретельної перевірки осіб, які таку інформацію збирають.

За інформацією пресслужби РСУ

  • `~
  • 1!
  • 2@
  • 3#
  • 4$
  • 5%
  • 6^
  • 7&
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • _
  • =+
  • tab
  • q
  • w
  • e
  • r
  • t
  • y
  • u
  • i
  • o
  • p
  • [
  • ]
  • |
  • caps lock
  • a
  • s
  • d
  • f
  • g
  • h
  • j
  • k
  • l
  • ;:
  • Enter
  • shift
  • z
  • x
  • c
  • v
  • b
  • n
  • m
  • ,
  • .
  • /?
  • shift
  • Очистити
  • Укр
  •  
  • Сховати
  • ~
  • 1!
  • 2
  • 3
  • 4;
  • 5%
  • 6:
  • 7?
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • _
  • =+
  • tab
  • й
  • ц
  • у
  • к
  • е
  • н
  • г
  • ш
  • щ
  • з
  • х
  • ї
  • /
  • caps lock
  • ф
  • і
  • в
  • а
  • п
  • р
  • о
  • л
  • д
  • ж
  • є
  • Enter
  • shift
  • я
  • ч
  • с
  • м
  • и
  • т
  • ь
  • б
  • ю
  • .,
  • shift
  • Очистити
  • Eng
  •  
  • Сховати

    Подiбнi новини

    Обрано запобіжний одному з учасників мукачівської групи наркоторговців

    admin 5 років ago
    Сьогодні слідчим суддею було розглянуто клопотання про обрання запобіжного заходу відносно одного з учасників мукачівської групи наркоторговців. 12 червня 2020 року  підозрюваний, за попередньою домовленістю з іншими особами,  прибув... Читати далi

    СТОП насильству

    admin 4 роки ago
    Домашнє насильство (Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству») це – діяння (дії або бездіяльність), що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або... Читати далi

    Більше 1 млн грн сплатить українець за незаконне переміщення бурштину

    admin 7 років ago
    Крім того в нього конфісковано бурштин та транспортний засіб. Про це йдеться в постанові Ужгородського міськрайонного суду, якою його визнаного винним в порушенні митних правил за статтею 483 Митного... Читати далi

    Прийнято закон, який дозволить розвантажити суди першої інстанції

    admin 5 років ago
    21 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо здійснення кримінального провадження в суді першої інстанції колегією суддів». Проект... Читати далi