Як підгодовують диких тварин лісівники ДП «Великобичківське ЛМГ»? + ФОТОРЕПОРТАЖ

7 місяців ago admin 0

Сьогодні хочемо поділитись ще одним цікавим лісомисливгоспом, для якого охорона та відтворення дикої фауни- одне з пріоритетних завдань

ДП «Великобичківське ЛМГ»

Тут підгодівля тварин розпочинається ще з осіннього періоду, але більш інтенсивно – з грудня. Проводять її у всіх лісництвах Великобичківського лісомисливгоспу: Костилівському, Лужанському, Кос.Полянському, ім. Томащука, Коб. Полянському, Щербіловському, Верх. Водянському.

Здебільшого підгодівлю звірини проводять сіном та кормовими віниками,які заготовляють влітку. Також лісівники викладають для тварин кукурудзу та яблука, які запасають напередодні, восени.

Необхідна кількість кормів розраховується на одного копитного і на підкормовий сезон, згідно бонітету мисливських угідь, який визначений у мисливському впорядкуванні підприємства.

Викладка та поповнення кормових запасів проводиться систематично в залежності від поїданням їх дикими тваринами на період стійкого снігового покриву та відсутністю можливості дикими тваринами самостійно добувати їжу. Крім того, у спеціально облаштованих солонцях розміщують шматки солі-лизунця, яка компенсує копитним зимову нестачу мінеральних речовин.

Годівниці та підгодівельні майданчики розташовуються в місцях найбільшої концентрації тварин та для легкого під’їзду до годівниці з метою підвезення кормів. Важливо, щоб ці місця були малодоступними для сторонніх людей: саме там тварини почувають себе спокійно.

Тому підгодівля диких тварин взимку відіграє дуже важливу роль у збереженні їх популяцій. В першу чергу це стосується великих ссавців, адже чим більша тварина – тим більше їжі їй потрібно.

Великобичківське Лісомисливське Господарство

Сьогодні хочемо поділитись ще одним цікавим лісомисливгоспом, для якого охорона та відтворення дикої фауни- одне з пріоритетних завдань ДП «Великобичківське ЛМГ» Тут підгодівля тварин розпочинається ще […]