Ялинкові плантації ДП «Великобичківське ЛМГ»

7 місяців ago admin 0

У лісництвах ім.Томащука та Лужанському розташовані найбільші плантації новорічних ялинок у Великобичківському лісомисливгоспі, які заклали ще в 2013 та 2015 роках.

Площа плантацій ялинок становить по 0,20 га., ( на обох лісництвах) на яких росте понад 400 шт. ялини європейської. Мало хто знає, але щоб виростити пухнасту красуню потрібно витратити чи мало ресурсів, як фізичних так і матеріальних.

Вирощування сіянців триває до двох років, впродовж яких проводять догляди за посівами шляхом проривання бур’янів, поливання в посушливий період, бокового затінення від сонця, боротьби зі шкідниками та хворобами. Далі сіянці висаджують на спеціально відведену та підготовлену ділянку під плантацію новорічних ялинок.

Собівартість новорічної ялинки вирощеної на плантації становить від 200 грн. за 1,5 м.

Якщо ви не встигли підготуватись до різдвяних свят, то не зволікайте! Купити новорічну ялинку ще можна в наших держлісгоспах, які займаються їхньою реалізацією:

✅ ДП «Верхньогірське ЛГ»

Адмінбудівля ЛГ: смт. Міжгіря, вул. Головацького, 20

✅ДП «Міжгірське ЛГ»

Адмінбудівля ЛГ: смт. Міжгіря, вул. Незалежності, 64.

✅ ДП «Тячівське ЛГ»

Адмінбудівля ЛГ: с.Нересниця, вул. Грушевського, 160

✅ДП «Мокрянське ЛМГ»

Адмінбудіаля ЛГ: с.Красна, вул.Підчос, 87.

✅ ДП «Великобичківське ЛМГ»

Адмінбудівля ЛМГ: вул.Промислова,39.

У лісництвах ім.Томащука та Лужанському розташовані найбільші плантації новорічних ялинок у Великобичківському лісомисливгоспі, які заклали ще в 2013 та 2015 роках. Площа плантацій ялинок становить по […]