“Створюємо ліси разом”: на Хустщині активно висаджують дерева

8 місяців ago admin 0
Другий тиждень поспіль на території ДП “Хустське ЛДГ” активно триває Всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом”, яка реалізується у рамках програми Президента України “Зелена країна” та об’єднує у добрій справі все більше небайдужих людей.
В урочищі “Королівська дача” Велятинського лісництва на площі 0,5 га було проведено чергову посадку лісових культур. Зокрема, новий ліс збагатився 2 тисячами сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою, 750 шт. клена-явора та 150 шт. модрини.
 «Ми активно долучилися до акції “Створюємо ліси разом”, зокрема ДП “Хустське ЛДГ” започаткувало на Хустщині посадку лісових культур із закритою кореневою системою. Це значно економить кошти і трудозатрати на вирощування майбутніх лісів”, – розповів директор ДП “Хустське ЛДГ” Юрій Сойма.
Користуючись нагодою, очільник Хустського лісгоспу висловив щиру вдячність колективу обласного управління лісового та мисливського господарства Хмельницької області, зокрема директору ДП “Ізяславське лісове господарство” Сергію Кутасєвічу за наданий посадматеріал із закритою кореневою системою.
До екоакції на Хустщині активно долучилися представники місцевої та районної влади, лісівники, школярі. До слова, останні, незважаючи на осінні канікули, з особливою радістю приєдналися, адже не так часто випадає нагода власноруч висаджувати майбутній ліс.
 «Мені приємно, що підростаюче покоління активно долучилося, адже саме такі акції навчають бережного ставлення до природи. Відрадно, що на загальнонаціональному рівні поряд із програмами з розвитку інфраструктури, вживаються заходи для створення нових насаджень. Це надзвичайно цінно”, – поділився директор ДП “Хустське ЛДГ” Юрій Сойма.

Другий тиждень поспіль на території ДП “Хустське ЛДГ” активно триває Всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом”, яка реалізується у рамках програми Президента України “Зелена країна” та об’єднує […]