“Я також хочу бути рятувальником, як той дядечко у формі”…

9 місяців ago admin 0

З таким словами проводжали своїх гостей вихованці Солотвинського закладу дошкільної освіти №1. Сьогодні, 22 жовтня, тячівські рятувальники разом із колегами з Центру безпеки навідалися до дошкільнят, щоб нагадати правила безпечного життя та розповісти малечі про будні вогнеборців.

В ігровій формі діточки пригадали як стерегтися “червоного півня”, а також показали присутнім невеличку виставу про те, як недолугі пустощі із запальничками та сірниками можуть закінчитися пожежею. Приємно, що майже вся малеча знала: кликати на допомогу рятувальників треба за номером “101”.

Далі пожежний лікнеп перемістився на подвір’я садочка, де вогнеборці продемонстрували дітлахам пожежно-рятувальний автомобіль і наявне в ньому обладнання, а також захисне спорядження бійців. Це викликало в малечі особливу цікавість. Також хлопчики та дівчатка мали змогу ближче ознайомитися із роботою вогнегасника. Однак, найбільше дітям сподобалося гасити умовну пожежу, уявляючи себе справжніми рятувальниками, тут їх емоціям не було меж. Загалом дітлахи провели час не лише весело, а й з користю. А на згадку про цю зустріч залишаться світлини з мужніми чоловіками у формі ДСНС.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області