Ознайомлення працівників апарату суду з положенням про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

4 роки ago admin 0


17 серпня 2021 року Вища рада правосуддя затвердила Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

З метою ознайомлення працівників апарату суду з даним порядком заступником керівника апарату Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Магдинцем Віталієм та завідувачем сектору інформаційних технологій Тегзою Олександром було проведено навчання працівників суду.

Під час навчання було ознайомлено службовців з порядком функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) ЄСІТС, зокрема підсистем «Електронний кабінет», «Електронний суд» та підсистеми відеоконференцзв’язку.

Завідувач сектору інформаційних технологій розповів про особливості використання в судах та органах системи правосуддя іншого програмного забезпечення в перехідний період до початку функціонування ЄСІТС у складі всіх підсистем (модулів).

Окремі підсистеми (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи починають функціонувати через 30 днів із дня опублікування Вищою радою правосуддя в газеті «Голос України».

  • `~
  • 1!
  • 2@
  • 3#
  • 4$
  • 5%
  • 6^
  • 7&
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • _
  • =+
  • tab
  • q
  • w
  • e
  • r
  • t
  • y
  • u
  • i
  • o
  • p
  • [
  • ]
  • |
  • caps lock
  • a
  • s
  • d
  • f
  • g
  • h
  • j
  • k
  • l
  • ;:
  • Enter
  • shift
  • z
  • x
  • c
  • v
  • b
  • n
  • m
  • ,
  • .
  • /?
  • shift
  • Очистити
  • Укр
  •  
  • Сховати
  • ~
  • 1!
  • 2
  • 3
  • 4;
  • 5%
  • 6:
  • 7?
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • _
  • =+
  • tab
  • й
  • ц
  • у
  • к
  • е
  • н
  • г
  • ш
  • щ
  • з
  • х
  • ї
  • /
  • caps lock
  • ф
  • і
  • в
  • а
  • п
  • р
  • о
  • л
  • д
  • ж
  • є
  • Enter
  • shift
  • я
  • ч
  • с
  • м
  • и
  • т
  • ь
  • б
  • ю
  • .,
  • shift
  • Очистити
  • Eng
  •  
  • Сховати

    Подiбнi новини

    Судді Мукачівського міськрайонного суду розглянули 8079 справ

    admin 2 роки ago
    Такі показники діяльності Мукачівського міськрайонного суд за І-ІІІ квартали 2022 року, – пише пресслужба відомства. Зокрема, повідомляється, що протягом 9 місяців Мукачівський міськрайонний суд, в рамках кримінального судочинства розглянув... Читати далi

    Судовий розгляд кримінального провадження щодо вбивства на АЗС відкладено

    admin 5 років ago
    Судовий розгляд кримінального  провадження стосовно обвинуваченого Б.,  за частиною 3  статті 187 КК України та стосовно обвинуваченого Д.,  за частиною  4 статті 187,  пунктом 6 частини 2 статті 115... Читати далi

    Відбулися збори суддів Мукачівського міськрайонного суду.

    admin 2 роки ago
    Зборами суддів Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області  30 січня 2023 року обрано заступника голови суду – суддю Котубея Івана Івановича. Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»... Читати далi

    «Приміряти» посаду судді

    admin 6 років ago
    П’ятеро майбутніх суддів, в рамках спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, успішно завершили стажування у сфері цивільного судочинства. Впродовж місяця кандидати на посаду судді, в реальних умовах відправлення правосуддя,... Читати далi