“Курс молодого бійця” для вихованців “Арніки” провели місцеві рятувальники

3 місяці ago admin 0

Сьогодні, 13 липня, у гості до вихованців філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка», що в селі Нижні Ворота Мукачівського району завітали воловецькі рятувальники. Даний захід, який проходив у рамках акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, передусім, спрямований на формування в учнівської молоді цілісного ставлення до себе та власного здоров’я. Також дуже важливо було нагадати для дітей про безпеку життєдіяльності та навчити їх діяти зібрано, рішуче та не розгубитися у випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Особлива увага зверталася на правилах безпечного відпочинку під час відпочинку на природі та біля води.

Гості, у свою чергу, відповідали на усі питання, які цікавили молоде покоління та закликали не додавати роботи пожежно-рятувальним підрозділам під час літніх канікул.

А далі вогнеборці продемонстрували дітлахам аварійно-рятувальний автомобіль і наявне в ньому обладнання, а також захисне спорядження бійців. Це викликало в присутніх мегазацікавленість. Хлопчики та дівчатка наперебій приміряли на себе бойовий одяг та спорядження надзвичайників, уявляючи себе справжніми рятувальниками.

А про цікаву й пізнавальну зустріч нагадуватимуть світлини, зроблені на згадку.

Арніка 1 Водяний знак.jpg   Арніка 2 Водяний знак.jpg

Арніка 3 Водяний знак.jpg   Арніка 4 Водяний знак.jpg

Арніка 5 Водяний знак.jpg   Арніка 6 Водяний знак.jpg

ГУ ДСНС України у Закарпатській області