Як працюють центри та бюро правової допомоги на Ужгородщині в умовах карантину

4 місяці ago admin 0

 

Незважаючи на важку епідеміологічну ситуацію, система безоплатної правової допомоги завжди готова допомогти вам захистити ваші права. По всій Україні розташовані наші центри та бюро, де кожен громадянин може отримати правову консультацію, а незахищені категорії – захист у суді. На нашому сайті http://bit.ly/2MvRmLr є карта, яка вкаже, де розташований найближчий до вас центр або бюро правової допомоги.

Регіональні, місцеві центри та бюро правової допомоги мають різні режими роботи відповідно до ситуації в регіоні. За цим посиланням http://bit.ly/39k7dps можна перевірити, як працює центр та бюро правової допомоги, знайти контактні номери телефонів, за якими можна домовитися про зустріч або отримати іншу інформацію. Таблиця постійно оновлюється.

Нагадуємо також про обов’язковий масковий режим у разі відвідання центру чи бюро.

Не забувайте, що система БПД має розвинені дистанційні сервіси. Первинну правову допомогу – консультації, роз’яснення – можна отримати різними способами:

Зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД

0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні

Поставити запитання у месенджерФейсбук-сторінки системи БПД:

https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid

написати в приватний телеграм-чат БПД за посиланням:

http://legalaid.gov.ua/telegram.html

Поставити запитання у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через GooglePlay чи AppStore за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR

Не хворійте та захищайте ваші права разом з системою безоплатної правової допомоги!

Мешканці Ужгородського району за безоплатною правовою допомогою можутьзвертатися за адресами:

Ужгородський МЦ з надання БВПД: м.Ужгород, вул..Загорська, 51, e-mail: uzhhorod1.zakarpattya@legalaid.uz.ua, тел.: 095-489-14-36, (0312) 64-15-05.
✔Перечинське бюро правової допомоги: м.Перечин, пл.Ужгородська, 43, e-mail- perechynske@legalaid.uz.ua, тел.: 068-26-59-190.
✔Великоберезнянське бюро правової допомоги: смт.В.Березний, вул. Шевченка, 27, e-mail: velykobereznianske@legalaid.uz.ua, тел.: 099-72-72-372.
Необхідні документи також можна залишити у скриньках для звернень громадян за вищевказаними адресами центрів та бюро.