ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ОСОБАМ , ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА САМОІЗОЛЯЦІЇ АБО В ЛІКАРНІ

9 місяців ago admin 0

Виборцям, які перебувають на самоізоляції, рекомендують здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього вони повинні не пізніше 20 години п’ятниці, 23 жовтня, подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан їх здоров’я.

Відповідна дільнична виборча комісія має ухвалити рішення стосовно їх включення до витягу із списків виборців для голосування за місцем їх перебування.

Виборцям, які перебувають на самоізоляції та виявили бажання проголосувати за місцем перебування лікарем або закладом охорони здоров’я, можуть видати виписку із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма первинної облікової документації №027/о) або витяг з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я.

При цьому, зазначені документи не повинні містити даних, які становлять медичну таємницю.

Пацієнти, які хворіють на COVID-19 та перебувають у лікарні, зможуть проголосувати безпосередньо там.   У день виборів до них приїдуть мобільні бригади .

.

Виборцям, які перебувають на самоізоляції, рекомендують здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього вони повинні не пізніше 20 години п’ятниці, 23 жовтня, …