Як протистояти пожежам в екосистемах – вирішували під час наради

1 рік ago admin 0

19 червня закарпатські рятувальники взяли участь у відеоселекторній нараді з питань організації заходів із протидії пожежам у природних екосистемах, що відбулася під керівництвом голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.

Від Закарпаття до обговорення у режимі відеоконференції долучилися начальник обласного управління ДСНС Мирослав Щербей, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Віктор Буришин і в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур.

Під час наради зауважили, що за прогнозом Українського гідрометцентру у другій половині літа й на початку осені на Україну очікує спекотна погода. Відтак нагальним стане питання боротьби з пожежами в екосистемах. Тож фахівці обговорили заходи щодо попередження загорань у лісових масивах. Окремо акцентували увагу на запобіганні виникненню пожеж на сміттєзвалищах. За підсумками наради представникам ДСНС та лісового господарства поставили конкретні завдання щодо уникнення пожеж в екосистемах та ліквідації загорань у разі їх виникнення.

У ДСНС України у Закарпатській області

_DSF0714.JPG_DSF0700.JPG

_DSF0705.JPG