ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ЗНАКИ АВТОБУСНОЇ ЗУПИНКИ

11 місяців ago admin 0

   06 квітня 2020 року розпочато встановлення дорожніх знаків «Пункт зупинки автобуса» (5.41.1) у відповідності до правил дорожнього руху.

   За ініціативи і коштом бюджету селищної ради, комунальне підприємство "Водоканалсервіс" розпочало встановлення дорожніх знаків "Пункт зупинки автобуса" в місцях, де зупиняється міський автобус маршруту "Канора-Яблуново". На даний час встановлено знаки в центральній частині селища біля містка в парк та біля аптеки. Роботи продовжуються.

   На превеликий жаль, наші водії не вважають за необхідне дотримуватися правил допрожнього руху і паркують свої автомобілі навіть під самими знаками, чим створюють небезпеку для пасажирів. І це при тому, що правила дорожнього руху чітко регламентують: "Зупинка і стоянка автомобілів заборонена на відстані ближче, ніж 30 метрів до і після посадкового майданчика. Якщо посадкового майданчика немає, тоді зупинка забороняється на відстані 30 метрів до і після дорожнього знаку, який сповіщає про зупинку".

   Селищна рада звертає увагу водіїв на вказане порушення, просить дотримуватися правил дорожнього руху і попереджає порушників про адміністративну відповідальніть.