Як у Великому Бичкові роблять меблі для Європи (ВІДЕО)

2 роки ago admin 0

Цей відеоблог – про компанію «ВГСМ» із Великого Бичкова, яка вже багато років успішно працює, виконуючи замовлення концерну IKEA. А ще, звичайно, цей блог – про ліс. Про вирубки і посадки. Про факти і фейки. Про домисли і про те, над чим мало хто замислюється. А про деякі речі, які озвучені в цьому відео, взагалі майже ніхто не говорить.

Чому б розумно не користатися багатством, яке навколо нас? Закарпаття – найбільш лісистий регіон України. Більше половини всієї площі області – це ліс, який завжди давав роботу багатьом краянам. Колись у лісовому господарстві і на деревообробних підприємствах працювало до 30% місцевого населення. Зараз галузь не така потужна. Але традиції не втрачено, технології, досвід, знання і вміння – збережено. Тож при належному управлінні лісовим господарством і економікою деревообробки, галузь має великий потенціал росту. Підписуйтесь на наш канал “Б’ютифул Карпати” та слідкуйте за новини відео.

Цей відеоблог – про компанію «ВГСМ» із Великого Бичкова, яка вже багато років успішно працює, виконуючи замовлення концерну IKEA. А ще, звичайно, цей блог – про […]