„Навчаємося разом”: плани на 2020 рік

3 роки ago admin 0

nr k

Сьогодні м. Київ зібрав керівників обласних ІППО та представників обласних департаментів освіти і науки на дводенну нараду з питань обговорення Закону України „Про повну загальну середню освіту” та постанов КМУ №800, 1133, результатів використання субвенції з державного бюджету на забезпечення Нової української школи у 2019 році та особливостей її використання у 2020 році; планування заходів для інституційного розвитку ІППО в рамках проєкту „Навчаємося разом”.

Привітали учасників Любомира Мандзій, заступник Міністра освіти і науки України, Роман Шиян, заступник директора Команди підтримки реформ з питань Нової української школи, Міністерство освіти і науки (модератор), Арто Ваахтокарі, керівник проєкту „Навчаємося разом”, та Саймон Вільямс, директор Британської ради в Україні.

Про результати моніторингу пілотного процесу сертифікації у 2019 році присутніх ознайомив Іван Юрійчук, представник Державної служби якості освіти. Туйя Лайрен, радник проєкту „Навчаємося разом”, окреслила питання професійного розвитку вчителів та співпраці з обласними ІППО.

Серед актуальних питань обговорюватиметься також планування навчальних програм НУШ та моделювання безпечної та дружньої до дитини школи у контексті НУШ.