“Спалах дифтерії локалізовно. Щеплені мають бути всі!”- в.о. директора департаменту охорони здоров’я Є.Біров

3 роки ago admin 0


    Сьогодні у прес-центрі облдержадміністрації відбулася нарада за участі заступника голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної , в.о. директора департаменту охорони здоров’я Єлизавети Біров, заступника головного лікаря обласної дитячої лікарні Михайла Радя, лікарів-інфекціоністів та епідеміологів, керівників районних та міських відділів охорони здоров’я, головних лікарів Центрів ПМСД та інших представників медичної спільноти краю. Обговорювався та детально аналізувався спалах  дифтерії в Ужгороді  та загальний стан епідемічної ситуації в області.


    У своїй доповіді виконуюча обов’язки директора департаменту охорони здоров’я Єлизавета  Біров, підкреслила, що  стан захворюваності в області на дифтерію знаходиться під пильнию увагою та контролем як Міністерства охорони здоров’я, так і обласної державної адміністрації та департаменту охорони здоров’я. Зараз в обласній інфекційній лікарні  проходять курс лікування 15 хворих з цією недугою.  За останній тиждень нових випадків захворювань на дифтерію не зафіксовано. І хоча спалах локалізовано, однак, заспокоювати не варто. Єлизавета Біров відзначила надзвичайно активну роботу медичних установ Ужгорода, де щодня вакцинується біля 2 тисяч людей.


 «Зараз головне завдання, аби ця робота активізувалася  у всіх районах області. Основний наш мессидж – всі мають бути щепленими»,  – підкреслила очільниця медичної галузі краю.