Як не стати жертвами вогню та інших небезпек літньої пори, жителям Воловця розповіли рятувальники

2 роки ago admin 0

13 червня рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора та об’єктів на території смт Воловець.

Захід розпочався із наради у приміщенні селищної ради, куди, на запрошення рятувальників, прибули представники органів місцевого самоврядування.

Працівники Воловецького підрозділу у формі виступу ознайомили присутніх з оперативною пожежною обстановкою в районі та розповіли про заходи, яких слід вживати, аби не допустити появи вогню в помешканні. Зважаючи на літній пожежонебезпечний період, фахівці ДСНС нагадали базові рекомендації щодо поведінки в лісі  та на природі, а також під час відпочинку біля водойм. Окремо зупинилися й на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Далі, розділившись на групи, рятувальники обійшли місця масового перебування людей – торгівельні заклади. Працівники ДСНС оглянули приміщення на наявність вогнегасників і перевірили справність електричної мережі. Надзвичайники нагадали  підприємцям загальні рекомендації щодо уникнення пожеж на таких об’єктах.

Не забули рятувальнки навідатися й до приватних обйсть громадян, особливу увагу приділяючи соціально незахищеним верствам населення. Головними темами для розмов, традиційно, стали: дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними приладами, відкритим вогнем і порядок дій у випадку виникнення загорання. Особливо наголосили на літніх правилах безпеки. Для того, аби інформація запам’яталась, роздали краянам листівки.

IMG-05bV.jpg IMG-a7fdV.jpg

 IMG-d87V.jpg IMG-edbe7-V.jpg

 

У ДСНС України у Закарпатській області