“Кінна трельовка” – черговий результат співпраці лісівників та художників Закарпаття (ВІДЕО)

2 роки ago admin 0
З нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня, у Закарпатському обласному музеї ім. Йосипа Бокшая відкрилась виставка творів “Спілки професійних художників Закарпаття”. Однією із центральних експозицій виставки стала картина під назвою “Кінна трельовка”.
Як розповів начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, який відвідав виставку, співпраця лісівників та художників Закарпаття триває не один рік. За цей час спільними зусиллями вдалось створити не тільки прекрасні картини, але й через них популяризувати лісову галузь пересічним закарпатцям. “Кінна трельовка” – саме таку назву отримала чергова картина у співпраці лісівників та художників краю.
Під керівництвом заслуженого художника України Василя Брензовича, картина писалась не один місяць. Однак, за словами творця, її результат перевершив очікування, адже полотно в повній мірі передає важку працю лісівників. Важливим елементом при написанні картини були правильні технічні умови кінної трельовки. За це відповідали лісівники, які в процесі роботи, давали поради художникам, аби в кінцевому результаті відвідувачі мали змогу не тільки насолодитись роботою пензля, але й побачити якою нелегкою працею є трельовка. “Кінна трельовка” – це перша картина, яка відображає важкі робочі будні лісівників. Задум був високо оцінений відвідувачами виставки.
Саме тому як художники так й самі лісівники в мабутньому планують продовжувати співпрацю для популяризації лісової галузі краю.

З нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня, у Закарпатському обласному музеї ім. Йосипа Бокшая відкрилась виставка творів “Спілки професійних художників Закарпаття”. Однією із центральних […]