❗️На #Закарпатті відібрали найрозумніших юних лісівників

2 роки ago admin 0

У Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначили переможців регіонального етапу Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи».

Конкурс проводиться Державним агенстством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.

На теренах краю проведено регіональний відбір для участі у Національному🇺🇦, а в подальшому, в Міжнародному 🇪🇺конкурсі «Молодь в лісах Європи».

Участь у заході, що проходив, взяли 1️⃣0️⃣представників з ДП «Свалявський лісгосп», ДП «Довжанське ЛМГ», ДП «Міжгірський лісгосп», ДП «Ужгородський лісгосп»:

Діана Бондаренко, Анастасія-Поліна Шандра, Анастасія Петрище, Денис Оріхан, Станіслав Кертис, Олександр Маркович, Сергій Король, Владислав Кий, Володимир Хоружий, Ірина Гумен.

▶️Визначало фіналістів журі, до складу якого увійшли представники Товариства лісівників Закарпаття, керівництво Закарпатського ОУЛМГ, головні та провідні спеціалісти облуправління.

Найрозумніших обирали за підсумками трьох етапів➡️

🌳тестування на знання лісового господарства України англійською мовою;

📝перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики;

📚усний тест англійською мовою.

💡🏆Найкращі результати показали:

🙇🏽‍♀️Діана Бондаренко, 🙇🏽‍♀️Анастасія Петрище, 🙇‍♂️Денис Оріхан, 🙇‍♂️Сергій Король, 🙇‍♂️Владислав Кий, 🙇‍♂️Володимир Хоружий.

Як відмітив голова ТЛУ в Закарпатській області Василь Кий, робота шкільного лісництва — це цілісна, спланована цілорічна система навчальної, трудової, дослідницької, просвітницької та культурної діяльності учнів, де кожен знаходить своє місце в справі охорони природи. Участь у конкурсі такого рівня сприятиме підвищенню статусу шкільних лісництв, формуванню у підлітків екологічної культури й прагнення брати участь у відновленні, охорони і захисту лісів, профорієнтації підлітків.

🧤🌱Юннати, які вирушать на Національний конкурс, беруть участь у посадці лісових культур, профілактичних заходах щодо охорони лісів від пожеж (облаштування місць відпочинку, установка плакатів і аншлагів), очищення лісу від захаращення, профілактичних заходах щодо захисту лісів від шкідливих організмів, створення і змісті екологічних стежок, а так само в заняттях з навчально-дослідницької роботи.

Вони не тільки регулярно беруть участь, але і самі виступають ініціаторами проведення різних заходів, спрямованих на захист лісу, роблять годівнички та шпаківні для птахів, саджають дерева, доглядають за сіянцями в розсадниках і за лісовими культурами; беруть участь в конкурсах малюнків і акціях «Посади дерево», «Очистимо ліс від сміття» та інших.

Юним лісівникам вручили пам’ятні презенти, які стануть в пригоді не тільки в поїздці, але і в вивченні практичного матеріалу.

Більше фото▶️▶️▶️ФБ

У Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначили переможців регіонального етапу Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». ✅Конкурс проводиться Державним агенстством лісових ресурсів за підтримки […]