Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

4 роки ago admin 0

alt

 30 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Горіна, за участі голови районної ради, членів колегії райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів державної адміністрації та її апарату, керівників підприємств, установ та організацій, сільських голів району відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

      На порядок денний було винесено ряд важливих у життєзабезпеченні району питань

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 1 квартал 2018 року інформувала присутніх начальник фінансового управліннярайдержадміністрації Оксана Симчик.
 Як повідомила Оксана Михайлівна організація роботи місцевих органів влади протягом звітного періоду щодо забезпечення повноти мобілізації податків і зборів до місцевих бюджетів району та пошуку додаткових джерел для їх наповнення сприяла певним позитивним досягнення. Детальніше читайте тут.  

Про підсумки роботи господарського комплексу в осінньо-зимовий період доповідав начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Володимир Штумф.

Володимир Федорович повідомив, що під час проходження опалювального сезону було забезпечено нормальний температурний режим на об’єктах бюджетної сфери. Оперативна інформація про проходження опалювального сезону щотижнево подавалась енергетичному штабу, який був утворений при обласній державній адміністрації. Аварійних ситуацій, або таких, які вимагали залучення додаткових ресурсів, не було. Це стосується як експлуатації будівель бюджетних установ, так і роботи опалювальних систем і мереж. Так само стабільною була обстановка на автомобільних дорогах, які у зимовий період обслуговувала Іршавська філія Служби автомобільних доріг. Проходженню опалювального сезону без аварійних ситуацій було забезпечено відповідною підготовкою, яка проводилася на передодні. Цьому також сприяли погодні умови і температурний режим, без значного пониження температури.

За проведеним аналізом встановлено, що у опалювальному сезоні 2017-2018 років споживання енергоносіїв відбувалося у межах встановлених норм та досягнуто економії енергоносіїв. Економія енергоносіїв має позитивно вплинути на проведення наступного опалювального сезону цього року.

Запропонував бюджетним установам розпочати розробку заходів з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Єлизавета Яцканич інформувала про перспективи подальшого функціонування окремих закладів та об’єктів освіти. Зокрема розповіла щодо існування Ільницької загальноосвітньої школи-інтернат І –ІІІ ступенів Іршавсьокї районної ради Закарпатської області, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів( Загатянського, Кушницького, Білківського) та критого басейну по вул.Спортивній,20 в м.Іршава. 

З інформацією проперспективи подальшого функціонування Іршавської стоматологічної поліклініки виступив головний лікар Іршавської стоматологічної поліклініки Іван Стойка.

Після чого, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак доповідала про перспективи подальшого функціонування районної бібліотеки.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Олександр Горін та члени колегії робили аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. 

Після активного обговорення всіх питань з урахуванням пропозицій членами колегії по кожному питанню були  прийняті відповідні рішення.

alt

alt

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt