Довгоочікуване відкриття сучасного футбольного майданчика

4 роки ago admin 0

Сьогодні, в рамках святкування 619 річниці з Дня народження м.Перечин, відбулося довгоочікуване відкриття сучасного футбольного майданчика зі штучним покриттям на території Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів Перечинської ОТГ. Будівництво цієї споруди фінансувалося місцевим бюджетом та Державним фондом регіонального розвитку в рамках програми розвитку спортивної інфраструктури.

На заході були присутні ті, які доклали чимало зусиль задля цього свята – голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк, директор Департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Денис Ман, староста с.Сімер Володимир Бугай, депутат Закарпатської ОДА Андрій Вишняк, директор школи Іван Пекар, громадськість і юні спортсмени, задля яких, власне, і створили поле.

З вітальним словом до громади звернувся голова ОТГ Іван Погоріляк, подякувавши усім, хто доклав зусиль для будівництва такого необхідного спортивного об’єкта. Іван Михайлович висловив сподівання, що цей футбольний майданчик стане не лише поштовхом до вдосконалення для наших спортсменів, а і надасть змогу приймати змагання всіх рівнів, популяризуючи нашу громаду. Крім цього запевнив усіх присутніх, що майданчик повинен завжди бути відкритим, для занять на гьому фізкультурою та спортом.

Після офіційного відкриття спортивного майданчика відбувся перший історичний матч з міні-футболу між командами чеського міста Світаві та юними футболістами с. Сімер. Цього разу місцева команда програла, і це логічно, бо вони ще ніколи не виступали на таких полях. Але юні футболісти пообіцяли наступного року обов’язково відігратися.