Відбулося урочисте відкриття та проведення І етапу районної дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

4 роки ago admin 0

alt

   29 травня, в урочищі Ставліш відбулося урочисте відкриття та проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл»   («Джура»).

 Основною метою цього заходу є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Участь у змаганнях взяли рої юних козаків із 20 загальноосвітніх шкіл району.
    Із вітальними словами до учасників гри звернулися голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, директор Іршавського районного центру позашкільної роботи Іван Терпай.

    Вони побажали учасникам змагань незмінних успіхів у конкурсах та незламної волі до перемоги.

    У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у конкурсі строю та пісні «Впоряд», інтелектуальній грі-вікторині «Відун», стрільбі з пневматичної зброї «Стрільба», тактичній грі на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра», наданні першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник», туристсько-спортивній смузі перешкод «Туристськими стежками», козацькій забаві «Перетягування линви» та готувалися до виконання вправ стрільб з автомата АК-74, розбирали та збирали зброю, практично виконували вправи стрільб з АК-74.


     У підсумку напружених змагань переможці І етапу районної дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)були нагороджені грамотами Іршавського районного центру позашкільної роботи.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt