Ще 12 тисяч мальків форелі знайшли місце проживання в річках Рахівщини

4 роки ago admin 0
Вирощують мальків форелі в Ясінянському лісомисливському господарстві, де створені умови для розмноження і росту риби близькі до ідеальних: чиста джерельна вода, стерильні басейни та якісний корм.
У планах підприємства – збільшити кількість форелі в річках. Для цього завдяки зусиллям Станиславського лісництва вдалося запустити у гірські струмки понад 12 тисяч малька королівської риби. В дикій природі виживають не всі мальки, приживаються біля 70 % мальків і ще менше доживає до репродуктивного віку. Щоб форель після зарибнення приживалася краще, працівники Ясінянського лісомисливгоспу будують штучні перепади на малих річках.
Лісничий Станиславського лісництва Дмитро Вербещук стверджує, що перепади виконують також одну з головних функцій – протипаводкову. Для цього ж працівники лісової охорони будують підпірні стінки на річках, які захищають землі від ерозії та зсувів.
А ще Дмитро Олексійович розповідає, що пструг віддає перевагу швидкотекучим річкам з чистою водою, багатою на кисень. Тому гірські річки нашого краю вже який рік поспіль – зариблюються мальками форелі що є особливо цінним завданням яке проводиться регулярно ДП «Ясінянським ЛМГ».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Вирощують мальків форелі в Ясінянському лісомисливському господарстві, де створені умови для розмноження і росту риби близькі до ідеальних: чиста джерельна вода, стерильні басейни та якісний корм. […]