Радо запрошуємо усіх 6 червня відсвяткувати День народження санаторію «Боржава»

4 роки ago admin 0
    altОсь уже 9 років, як лікувальний бальнеологічний курорт «Боржава» дарує своїм відвідувачам не лише тишу та єднання з природою, але й активно займається лікуванням захворювань внутрішніх органів мінеральними та термальними водами.

За цей час ми виросли як в очах своїх відпочивальників, так і у власних. Радує, що лише через рік від початку існування санаторію «Боржава», нам надано звання кращого санаторного та лікувально-оздоровчого закладу України.
Наш молодий та активний колектив дружньо працює над розвитком санаторію, його матеріально-технічною та лікувальною базою. За цей період тисячі пацієнтів з усієї України та ближнього зарубіжжя переконалась в ефективності мінеральних та термальних вод, 5 видів яких, до речі, мають відповідні міжнародні сертифікати якості. Завдяки цьому у нас є можливість застосовувати водні ресурси як для питного терапевтичного курсу при патології травної, нервової, видільної, серцево-судинної, опорно-рухової систем, так і для бальнеологічного лікування всього організму.

За ці 9 років нам вдалося впровадити та удосконалити фіто- та аерозолетерапевтичні методи, іпотерапію, лімфодренаж, міостимуляцію та ін., створити оригінальний ландшафтний дизайн на території та запровадити різноманітні активні види відпочинку.

В честь Дня народження для гостей буде лунати жива музика від колективу «Джерело» з м.Свалява та фольклорного колективу «Приборжавська Сколомийка».

Любителі народної творчості зможуть взяти участь у майстер-класі з традиційного закарпатського розпису по дереву, ліпленню з глини під керівництвом гончара Олександра Дворака. 

Під час святкового дійства пропонуємо скуштувати банош, страви та мангалі та продегустувати справжнє, домашнє закарпатське вино.
Радо запрошуємо усіх 6 червня відсвяткувати День народження санаторію «Боржава», отримати море позитиву та енергії!