Про те, як стати мисливцем розпововів Василь Анталовський (ВІДЕО)

4 роки ago admin 0

Не одну сотню гостей зібрало масштабне свято в урощичі Великий ліс, що неподалік Виногрдівського села Шаланки. Тут 26 травня своє професійне свято відзначили мисливці Закарпаття. Учасники фестивалю представили свої трофеї. Охочі могли сфотографуватись або просто роздивитися опудала тварин. Пан Василь, не тільки мисливець а й колекціонер. 

Пишається своєю колекцією рогів та з задоволенням розповідає про найбільш ексклюзивні. Чоловік вже 60 років ходить на полювання. Щоб стати мисливцем, потрібно не тільки мати рушницю,а і здати спеціальний екзамен,каже директор державного підприємства «Мукачівське лісове господарство». Питання стосуються виключно специфіки полювання. Воно повинно бути організовано таким чином, щоб не завдати шкоди природі нашого краю. Під час офіційного відкриття найкращих мисливців та лісівників Закарпаття нагородили відзнаками. Також на святі влаштували й конкурс на найкращі страви. Мисливець Іван Жупенюк готував гуцульсько- угорський бограч. Особливий день для мисливців та працівників лісового господарства пройшов на славу. Смачні страви,гарний настрій та задоволені гості : таким запам’ятався міжнародний фестиваль мисливців у селі Шаланки.

Не одну сотню гостей зібрало масштабне свято в урощичі Великий ліс, що неподалік Виногрдівського села Шаланки. Тут 26 травня своє професійне свято відзначили мисливці Закарпаття. Учасники […]