У міськраді провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

4 роки ago admin 0

Під головуванням Ужгородського міського голови Богдана Андріїва сьогодні пройшло планове  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ішлося про профілактику отруєнь грибами, дотримання техніки безпеки у газовому господарстві, забезпечення непрацюючого населення протигазами та виконання розпорядження міського голови «Про забезпечення вимог техногенної та пожежної безпеки на території міста».

Представники Ужгородського міського управління Держпродспоживслужби, ПАТ «Закарпатгаз», міськрайонного відділу управління ДСНС України у Закарпатській області, відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення міськради поінформували, що вже зроблено і що планується за кожним напрямком. Зокрема, у 2017 році лабораторно підтверджено 3 випадки отруєння грибами (з тих, що зверталися до медиків), постраждали п’ятеро людей, одна людина померла.

За результатами сьогоднішнього засідання комісії затвердили план заходів із профілактики отруєнь грибами, зокрема, щодо контролю за продажем грибів на організованих ринках, недопущення торгівлі ними на стихійних ринках, авто- та залізничному вокзалах та в інших невстановлених місцях. Продовжать роботу і щодо дотримання правил пожежної безпеки на  підприємствах, установах та організаціях на території Ужгорода.

Інформацію представників ПАТ «Закарпатгаз» і відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення взяли до уваги.

1 of 2