Лісівники та рятувальники Хустського району провели спільні пожежно-тактичні навчання

3 роки ago admin 0

У п`ятницю, 25 травня, ДПРЧ-10 м. Хуст УДСНС України у Закарпатській області спільно з лісовою охороною ДП «Хустське ЛДГ» проводилися спільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.

За словами в.о. головного лісничого ДП «Хустське ЛДГ» Віталія Джугана навчання відбулося за ініціативи ДПРЧ-10 м. Хуст. У практичному навчанні взяли участь лісова охорона в кількості 20 чоловік та рятувальники ДПРЧ-10 в кількості 12 чоловік та 3 одиниць спецтехніки.

Вступне слово перед початком навчання сказали начальник ДПРЧ-10 м. Хуст Роман Орос та провідний інженер ОЗЛ ДП «Хустське ЛДГ» Іван Брода. Вони наголосили, що метою таких навчань є вивчення особливості пожежогасінь екосистем, перевірка готовності взаємодії рятувальників та лісової охорони під час ліквідації надзвичайної ситуації у лісових масивах.

Після цього лісова охорона ДП «Хустське ЛДГ» та рятувальники ДПРЧ-10 приступили до умовного гасіння лісової пожежі.

Після завершення навчань, рятувальники висловили побажання виїжджати тільки на навчальні пожежогасіння, і стосується це не тільки зелених масивів. Бо вогонь володіє надзвичайно нищівною силою. Тому керівництво ДП «Хустське ЛДГ» закликає жителів району та гостей : проводячи в лісі дозвілля, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Недбало кинутий сірник, недопалок сигарети чи не погашене багаття може призвести до безповоротних наслідків для екосистеми.

У п`ятницю, 25 травня, ДПРЧ-10 м. Хуст УДСНС України у Закарпатській області спільно з лісовою охороною ДП «Хустське ЛДГ» проводилися спільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил […]