День добросусідства відбувся на українсько-словацькому кордоні

3 роки ago admin 0

У суботу, 26 травня 2018 року, на українсько-словацькому кордоні “Ужгород-Вишнє Нємецьке” пройшов щорічний традиційний День добросусідства. Участь у заході взяла і делегація Ужгородського району разом з головою районної ради Русланом Чорнаком та в.о. голови РДА Олександром Гарновдієм.
Під час заходу керівники області – голова Закаратської ОДА Геннадій Москаль та в.п.голови обласної ради Йосип Борто підписали Меморандум про співпрацю з Кошицьким та Пряшівським самоврядними краями на період з травня 2018 року по травень 2019 року.

Цього ж дня угоди про співробітництво підписано і між головами сільських рад Ужгородшини та селами-побратимами Словаччини, а саме: Руськокомарівською сільською радою та селом Камієнка з Пряшівського самоврядного краю, Оноківською сільською радою та селом Орехова з Кошицького самоврядного краю, селом Остров Кошицького самоврядного краю та Киблярівською сільрадою, а також селом Руска з Кошицького самоврядного краю та Паладькомарівською сільською радою Ужгородського району.

По завершенні урочистої частини, учасники заходу оглянули виставки народного мистецтва кожного району та спілкувались в невимушеній обстановці.