Делегації тячівських лісомисливгоспів взяли участь в Міжнародному Дні мисливця (ФОТО)

3 роки ago admin 0

Вдруге в рамках Міжнародного дня мисливця на території Шаланківського лісництва відшумів День мисливця. Свято об’єднало як майстрів мисливського промислу, так і далеких від цього заняття людей.

На святі кожний район представив свої найкращі мисливські здобутки. Трофеї гірської Тячівщини представили на широкий погляд гостей та винуватців свята ДП «Мокрянське ЛМГ» та ДП «Брустурянське ЛМГ». Однак окрім таксидермії та виставки трофеїв, лісомисливгоспи представили продукти бджільництва.

«Організотори переслідували двояку мету. З одного боку, зібрати разом мисливців, щоб вони могли обмінятися досвідом, обговорити проблеми законодавства, знайти способи вирішення спільних для них проблем. З іншого боку, потрібно було привернути увагу звичайних людей, які знають про це занятті тільки з чуток. Полювання – красиве, благородне заняття для тих, хто розуміє і цінує природу», – розповів директор ДП «Брустурянське ЛМГ» Михайло Бігун.

«Полювання – не тільки захоплення, а й моніторинг тваринного світу. Це цілий механізм, який дозволяє відстежувати здоров’я тварин, їх чисельність. Сподіваємося, що захід буде не тільки корисним, але і принесе всім максимум задоволення. Варто розуміти, що мисливці не тільки полюють. Праця єгеря цікава і захоплююча – день у день знаходишся безпосередньо в лісі, і є можливість детально вивчати тварин в природному місці існування. Ну і звичайно, служба єгеря – це в першу чергу збереження популяцій диких тварин, – зазначив директор Мокрянського держлісгоспу Володимир Куцин.

Під аромати звуки мисливського горна розпочалось урочисте свято. Це стало гарною приманкою для гостей.

Жителі і гості Закарпаття змогли взяти участь в захоплюючих майстер-класах від професійних таксидермістів, експертів-кінологів. Фахівці показали, як підманювати птахів за допомогою манки.

Через всі основні дійства, виставки, ба навіть забави червоною ниткою у гобелені цього свята проступала головна ідея: мисливці у першу чергу – це патріоти свого краю, його природи, її багатств і унікальних зразків та представників флори і фауни.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 
 
 

Вдруге в рамках Міжнародного дня мисливця на території Шаланківського лісництва відшумів День мисливця. Свято об’єднало як майстрів мисливського промислу, так і далеких від цього заняття людей. […]