«Ghetto Groove» вчетверте зібрало в Ужгороді кращих хіп-хоп виконавців із кількох країн

11 місяців ago admin 0

Один із найамбітніших проектів із просування “в маси” хіп-хоп культури в Україні, Міжнародний фестиваль «Ghetto Groove» 4-5 травня в рамках “Сакура фест” відбувся в Ужгороді.

У цьому році «Ghetto Groove» зібрало танцівників та іменитих суддів міжнародного класу вже вчетверте, водночас уперше організували чемпіонат команд.

Джеми, батли, командні змагання, майстер-класи від іменитих танцівників з України та кількох країн Європи, кейси від суддів чемпіонату,– а у суботу ввечері все завершилося видовищним шоу з виступами переможців, господарів – студії сучасного танцю «Бліц», першого в Україні підліткового бойз-бенду «D-Side Band» (Київ), чемпіона України з бітбоксу-2015 та фіналіста шоу «Голос Країни» 2018 Артема KANIFO Щербини (Кривий Ріг), команд зі Словаччини, Угорщини, Рівного, Мукачева, Полтави, Києва тощо.

На відкритті вечірньої програми до учасників і глядачів звернувся міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Привітав із тим, що фестиваль став уже традиційним, потужно зростає і розвивається, подякував організаторам, насамперед депутату міської ради, керівнику народного художнього колективу «Студія сучасного танцю «Бліц» Олені Камінській. Богдан Євстафійович подякував також батькам, які вболівали за виступи дітей і тренерам за величезну творчу роботу.

Два дні танцювали і “відривалися” абсолютно всі, хто був в ужгородському спорткомплексі “Юність” на «Ghetto Groove» – музика і “градус” емоцій нікого не залишили байдужим.

1 of 43