В Ужгороді масштабно відзначили Міжнародний день танцю

3 роки ago admin 0

В Ужгороді вже вчетверте з розмахом відзначили Міжнародний день танцю. Понад два десятки колективів із усієї області, а це майже 2 тисячі учасників, разом із педагогами, батьками пройшли ходою від площі Народної через набережну Незалежності, пішохідний міст до обласного драмтеатру на Київській набережній.

Тут відбувся танцювальний флеш-моб, а згодом колективи з Ужгорода, Чопа, Берегова, Виноградова, Ужгородського, Берегівського, Перечинського та Виноградівського районів представили свою програму: можна було побачити і як запальні закарпатські народні танці, румунські, словацькі, угорські, так і сучасну хореографію.

Учасників та гостей свята привітали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, хореограф, заслужений працівник культури України Іван Пастеляк, який започаткував масштабне святкування в Ужгороді Дня танцю 4 роки тому, організатори сьогоднішнього свята – директор Дитячої Академії Танцю Ерік Сачко та керівник народного художнього колективу – ансамблю танцю “Танцювальна Корпорація Друзів” Євгеній Брежинський.

Культурно-мистецька акція відбулася за підтримки департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації, Ужгородської міської ради, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, Комунального закладу “Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради, Закарпатського осередку Національної хореографічної спілки України.

1 of 64