Закарпатські лісівники репрезентували продукцію на ярмарку «АгроСакураФест»

3 роки ago admin 0
Цьогоріч ярмарок «АгроСакураФест» стартувало в Ужгороді на набережній Незалежності, у ньому взяли участь і лісівники. «Смачні дари закарпатські лісів» були представлені у «лісовому павільйоні» ДП «Ужгородське ЛГ».
Тут свою продукцію на огляд відвідувачів та поціновувачів виставили консервовані та сушені білі гриби, лісовий мед, дерев’яні іграшки, сувеніри – шкатулки та чарки, виготовлені із закарпатської деревини, наливки, бриндзю-біле золото Карпат.
– Відвідувачі, а їх було сотні, були в захоплені від нашої продукції, – ділиться враженнями провідний інженер Ужгородського лісового господарства Неля Юричко. – Особливу увагу усіх привертали сушені та мариновані білі гриби. Запашні полонини, дрімучі ліси, переливи трембіт, спалахи дрібних іскор багаття під зоряним небом … Багато туристів цікавились і купували нашу продукцію, адже всі знають, що у лісівників можна придбати найкращу продукцію і наблизитися через харчі до найвіддаленіших куточків лісу.
Десятки найменувань якісних цілющих дарів лісу… Для дорослих і малечі… Вони не тільки смачні, а й дуже корисні, а чимало із них ще й наділені лікувальними властивостями…
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Цьогоріч ярмарок «АгроСакураФест» стартувало в Ужгороді на набережній Незалежності, у ньому взяли участь і лісівники. «Смачні дари закарпатські лісів» були представлені у «лісовому павільйоні» ДП «Ужгородське […]