В Ужгороді дітям провели театралізований туристичний тур «Машина часу»

3 роки ago admin 0

Родзинкою сьогоднішньої Лабораторії творчості “Зможуть усі”, що проходила на площі Театральній в Ужгороді у рамках “Сакура-Фесту”, став театралізований туристичний тур «Машина часу». Його представила громадська організація «Асоціація студентів-економістів Закарпаття».

Протягом години можна було ознайомитися з надзвичайно мальовничим та старовинним містом над Ужем. Завдяки пішохідній та автобусній подорожі Ужгородом на символічній машині часу дітки дізналися про місцеві традиції, історію, архітектуру, мистецтво, національне та конфесійне різноманіття, географію, історичних постатей тощо.

Також дітвора брала участь в інтерактивних іграх із театральними ляльковими героями та отримувала подарунки від ліхтарника дяді Колі і його помічниці квіткарки Маргаритки. Подорож сьогодні організували дітям-сиротам, дітям із родин внутрішньо переміщених осіб, долучилися до неї й присутні на площі.

Ідея створити театралізовану туристичну подорож Ужгородом належить Лесі Носенко, котра представляє Асоціацію студентів-економістів Закарпаття.

1 of 10