В Ужгороді висадили сто дерев на честь 100-річчя Укрінформу

11 місяців ago admin 0

До 100-річчя Укрінформу журналісти агентства разом із лісівниками Закарпатського облуправління лісового та мисливського господарства висадили в Ужгороді алею зі 100 дерев.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні журналісти Укрінформу разом із лісівниками висадили 100 саджанців липи та їстівного каштана в одному з найбільших парків Ужгорода. Назвали алею на честь загиблого в АТО нашого журналіста Олега Задоянчука”, – сказала заступник генерального директора Укрінформу Марина Сингаївська.

Саджанці для цієї екологічної акції надало ДП Ужгородський лісгосп.

Читайте також: Урядові прес-секретарі висадили алею бузку

“Ми сьогодні висадили 50 саджанців лип і 50 – каштанів. Саме ці дерева обрали тому, що вони використовуються для озеленення в містах”, – зауважив директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий.

Агентство висловлює подяку лісівникам Закарпатського облуправління лісового та мисливського господарства за допомогу в організації та проведенні акції.

До 100-річчя Укрінформу журналісти агентства разом із лісівниками Закарпатського облуправління лісового та мисливського господарства висадили в Ужгороді алею зі 100 дерев. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. […]