У Ільниці відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

3 роки ago admin 0
    alt27 квітня, на території Ільницької ЗОШ-інтернату I-III ст.відкрили районний Інклюзивно-ресурсний центр.

   В урочистому заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, директори шкіл району.

 З вступним словом до присутніх звернулася директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова та зазначила, що головним завданням ІРЦ є комплексна оцінка дитини, визначення її особливих освітніх потреб, надання психолого-педагогічної допомоги та консультування батьків.
   Центр провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку.

Директор Інклюзивно-ресурсного центру Богдана Станко розповіла, що для проведення комплексної роботи в центрі обладнано кабінети логопеда, дефектолога та психолога. Крім того, приміщення наповнили сучасними меблями та приладдям, що створює комфортні умови для навчання.


Звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Горін та подякував всім хто доклав зусиль для створення інклюзивно-ресурсного центру. «Переконаний, що в таких закладах діти відчуватимуть себе щасливими, матимуть гарний позитивний настрій» – зазначив керівник району.


 Варто зазначити, що це вже четвертий центр на Закарпатті, де надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. Загалом до 1 вересня в області заплановано відкрити 18 таких закладів.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt