"Золотому" голосові Закарпаття Петрові Матію сповнюється 75 літ

3 роки ago admin 0

Петро Матій – народний артист України, дипломант, переможець багатьох вокальних конкурсів, чотириразовий лауреат обласної премії ім.Д.Задора. 

28 квітня виповниться 75 років. І це прекрасна нагода озирнутися на пройдений ним шлях, на головні мистецькі здобутки та оцінити його внесок у розвиток музичної культури Закарпаття і України.

Вокаліст оперного рівня, з фантастично красивим ліричним баритоном, високою технікою співу, природною сценічністю, феноменальним артистизмом, багатим репертуаром та величезним досвідом. Магію впливу Петра Матія відчуває кожен слухач. Його здатність вражати присутніх своїм могутнім і водночас емоційно тонким співом, підкорювати найвибагливішу публіку та робити її співучасником дійства на сцені викликають велику повагу і справжній захват у всіх без винятку. Петро Матій успішно працює провідним солістом Закарпатської обласної філармонії, заслуженого академічного Закарпатського народного хору, викладає в Ужгородському музичному коледжі ім.Д.Задора, є головою журі численних вокальних конкурсів, творчо співпрацює з багатьма мистецькими колективами. Без участі цього яскравого і талановитого співака нині не обходиться жоден знаковий концерт Закарпаття.