Двадцять третя сесія районної ради: прийнято ряд важливих програм та внесено зміни до казни району

11 місяців ago admin 0

Сьогодні, 27 квітня відбулося засідання двадцять третьої сесії Ужгородської районної ради. Із 36 депутатів присутніх – 24. На порядку денному 7 питань.

Перед початком сесії народні обранці хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час антитерористичної операції. Відтак перейшли до розгляду питань порядку денного.

Так, народні обранці проголосували за реорганізацію шляхом перетворення Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, затвердили договори про передачу коштів іншої субвенції з місцевого бюджету для надання соціальних послуг населенню Ужгородського району. Також затвердили технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, для ведення фермерського господарства «Агросвіт», прийняли програму розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування та внесли зміни до діючих програм району.

Насамкінець депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету. За рахунок перевиконання доходів районного бюджету, кошти у сумі понад 4 млн.гривень спрямували для потреб Ужгородської районної лікарні, закладів соціальної сфери, ремонт доріг та вулиць району сільським радам.

На завершення сесії голова райради Руслан Чорнак подякував депутатам за плідну співпрацю на благо жителів Ужгородського району.